KURS DLA POŚREDNIKÓW LUB ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI
Czwartek 29.08.2019

dniem 14 września br uruchamiamy kurs z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i/lub zarządzania nieruchomościami. Kurs będzie połączony dla dwóch grup zawodowych, wg harmonogramu z załącznika.


WALNE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW RSPON
Piątek 14.06.2019

 WALNE SPRAWOZDAWCZO- WYBORCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW

RZESZOWSKIEGO STOWARZYSZENIA POŚREDNIKÓW

W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

W związku z Uchwałą nr  01/05/2019 Zarządu RSPON z dnia 24 maja 2019r. na podstawie § 21 Statutu RSPON zwołuję Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków RSPON na dzień 27 czerwca 2019r. w Sali Szkoleniowej Banku Pekao SA w Rzeszowie, ul. Solarza 13a.

Na podstawie §32 ust. 3 Statutu RSPON, Walne Zebranie zwołuję w I-szym terminie o godz. 16:00 lub w razie braku kworum w II-gim terminie o godz. 16:30.

Motto wykształcenie podstawowe ubezpieczenie OC i chęci szczere
Poniedziałek 20.05.2019

 Do napisania krótkiej rozprawy na temat przestępczości wokół rynku nieruchomości skłoniła mnie lekkomyślna deregulacja zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami z roku 2014, jak i możliwe przenikanie do zawodu ludzi ze światka przestępczego. Od transformacji ustrojowej w Polsce upłynęło 29 lat. W tym okresie na naszych oczach dokonał się niebywały skok cywilizacyjny ze zmianą ustroju włącznie. Zostały jednak stare przyzwyczajenia do nieprzestrzegania prawa, omijania go i nie poszanowanie własności państwowej i prywatnej. Obowiązujące zbyt kazuistyczne prawo jest przejawem braku zaufania do społeczeństwa obywatelskiego. Także jego ciągłe poprawianie i pisanie w pośpiechu tworzy zbiór norm wzajemnie się wykluczających. Szczególnie prawo obrotu nieruchomościami, jego stanowienie doszło do granic absurdu. W tej sytuacji nagromadziło się wiele rozstrzygnięć łatwych do podważenia po wielu latach. Obsługa tego rynku jest coraz trudniejsza i wymaga nie tylko wiedzy ale również przestrzegania odpowiednich standardów zawodowych. Na każdym kroku można narazić się na odpowiedzialność karną.

Przestępstwa wokół obrotu nieruchomościami w Polsce
Poniedziałek 08.04.2019

 Motto „wykształcenie podstawowe, ubezpieczenie OC i chęci szczere”

Od transformacji ustrojowej w Polsce upłynęło 29 lat. W tym okresie na naszych oczach dokonał się niebywały skok cywilizacyjny ze zmianą ustroju włącznie. Zostały jednak stare przyzwyczajenia do nieprzestrzegania prawa, omijania go i nie poszanowanie własności państwowej i prywatnej. Obsługa tego rynku jest coraz trudniejsza i wymaga nie tylko wiedzy ale również przestrzegania odpowiednich standardów zawodowych. 

Wynajem mieszkań jak przygotować mieszkanie do wynajęcia
Środa 03.04.2019

 Wielu właścicieli mieszkań / domów nie docenia roli przygotowania swojej oferty w znalezieniu dobrego najemcy. Często się zdarza, że w trakcie przyjmowania lokalu do wynajmu sugeruję właścicielowi dokonanie większych lub mniejszych zmian, które uatrakcyjnią ofertę i pozwolą zrobić na Najemcy pierwsze (i nie ostatnie) dobre wrażenie. Jakie bezinwestycyjne (lub przy małych nakładach) zmiany możemy zrobić żeby dać sobie szansę na szybsze i dobre wynajęcie lokalu.

Solidarność nosi imię RAZEM
Czwartek 27.09.2018

 Z radością donosimy, że proces budowania portalu Pośredników nabiera tempa.
W naszym województwie w ciągu kilku dni do Umowy Partnerstwa i Współpracy z Szybko.pl przystąpiło ponad 20 biur

KURS DLA POŚREDNIKÓW LUB ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI
Czwartek 27.09.2018

Z dniem 6 PAŹDZIERNIKA br uruchamiamy kurs z zakresu pośrednictwa w
obrocie nieruchomościami i/lub zarządzania nieruchomościami. Kurs
będzie połączony dla dwóch grup zawodowych

Unikalna oferta dla biur z Podkarpacia
Czwartek 20.09.2018

Podpisz Umowę Partnerstwa i Współpracy z Szybko.pl i otrzymaj 30 darmowych dni na publikację swoich ogłoszeń oraz rabat 50% na kolejny miesiąc publikacji
To unikalna oferta dla biur z województwa podkarpackiego!

Szybko.pl portal Pośredników na Podkarpaciu
Czwartek 20.09.2018

 Ponad 20 biur obrotu nieruchomościami już zgłosiło akces do  portalu szybko.pl. Po spotkaniu w dniu 18 września 2018 z Wojtkiem Kosińskim właścicielem portalu, pośrednicy zadeklarowali swoje wejście do Konsorcjum.  

SZYBKO.PL
Poniedziałek 10.09.2018

Spotkanie pośredników - Rzeszów - 18 września, godzina 11:00w sali szkoleniowej przy banku PEKAO SA

zobacz starsze

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników
w Obrocie Nieruchomościami (c) 2013
realizacja: www.rspon.pl | odwiedzin: 20894